Про нас

55

клієнтів працюють з нами на постійній,
партнерській основі

Компанія «Вісен Україна» — імпортер і дистриб'ютор комерційних систем кондиціонування LG Electronics в Україні.

Ми лідируємо на ринку в сегменті B2B за кількістю проданих мультизональних систем.

Наші рішення дозволяють клієнтам оптимізувати операційні витрати завдяки ефективним системам LG Multi V 5.

Ми любимо ділитися цінним досвідом, оскільки постійно спілкуємося з корейськими колегами, організовуємо спільні поїздки з клієнтами і партнерами на реалізовані об'єкти усім світом.

Наші рішення і якість обладнання з використанням останніх технологій робить нас незаперечним новатором у сфері.

Місія
 1. Підвищувати репутацію об'єктів клієнта завдяки нашому обладнанню, а також раціонально використовувати обмежені ресурси.
 2. Поширювати і впроваджувати інженерні рішення, що захищають навколишнє середовище, і навчати культурі мінімального енергоспоживання.
 3. Зручна подача і обмін інформацією — наш пріоритет. Ми знаємо, як мінімізувати час замовника, надавши йому можливість брати участь на всіх етапах реалізації проекту.
 4. Репутація і слово — дорожче грошей. У цьому переконався не один наш клієнт, ставши другом для нас і великої B2B сім'ї.
Історія

Історія компанії LG Electronics в сфері виробництва холодильних машин ділиться на три основних етапи.

 1. З кінця 60-х і до середини 90-х. Були закладені основи даного напрямку: випуск першого чілера, холодильної машини з відцентровим компресором і поставка перших відцентрових чілерів на одну з атомних електростанцій.
 2. Середина 90-х — початок другого десятиліття 2000-х. Компанія приділяла велику увагу розвитку власних технологій у холодильній техніці. У 2007 році випустили двоступеневий відцентровий чиллер.
 3. 2012 рік — тепер. LG Electronics стала по-справжньому глобальним гравцем. Компанія має декілька виробничих майданчиків, розташованих у Кореї та Китаї.

Увесь виробничий процес в LG Electronics, від розробки до закупівлі комплектуючих і подальшого виробництва, повністю відповідає стандартам Міжнародної організації зі стандартизації (ISO), таким як:

 • ISO 9001 «Система менеджменту якості»
 • ISO14001 «Система екологічного управління»

Висока якість і надійність холодильного обладнання LG Electronics підтверджена наявністю сертифікатів від провідних світових організацій.

Глобальні проекти
по всій країні
Показники ефективності

Бути ефективним сьогодні — це бути успішним завтра. Ефективне управління бізнесом, процесами завдяки обладнанню LG це реальність, яка дає можливість користувачам вдосконалити свій бізнес і знизити витрати на експлуатацію інженерних систем до мінімального рівня.

Саме з таким підходом ми пропонуємо нашим партнерам і клієнтам рішення на базі обладнання LG Multi V. Продуктивність систем MULTI V 5 офіційно підтверджена і сертифікована незалежними експертами, так що клієнти «Вісен Україна» матимуть можливість використовувати на своїх об'єктах обладнання, яке повністю відповідає всіляким вимогам. Завдяки сертифікації Eurovent ви завжди можете легко перевірити усі заявлені нами параметри при порівнянні з альтернативними концепціями.

Ми думаємо про наш будинок, захищаючи навколишнє середовище завдяки впровадженню вдосконалених технологій в наш продукт. Наші побажання завжди враховуються корейськими колегами для розробки нових моделей для нашого регіону.

500

Більше 500
реалізованих проектів

3

роки
лідерства на ринку

3

мінімальна гарантія — 3 роки

50

більше 50
постійних клієнтів

наша команда
Ми вміємо цінувати і поважати один одного, цього достатньо, щоб ставати краще кожен день. Наш досвід, реакція, швидкість - ваш спокій. Для нас немає нездійсненних завдань, і ми завжди дивимося вперед. Ваше завдання — наше рішення. Наш колектив — наша гордість.
консультація менеджера
Для обговорення питань технічного і комерційного характеру зв'яжіться з нашим менеджером. 0800 33 44 44
 • Подати запит на проект
 • Записатися до академії